7 klíčových principů úspěchu

V první řadě bych vám chtěl poblahopřát, že jste se rozhodli podniknout akci a s použitím 7 klíčových principů úspěchu jste se rozhodli vydat se na cestu k rozběhnutí úspěšného byznysu.

Uznávám, že pod slovem úspěch si každý představuje něco jiného, taky existuje více způsobů, jak úspěchu dosáhnout, ale z mých zkušeností nejschůdnější cesta, jak se dopracovat k opravdové svobodě, je vytvoření online podnikání – byznysu.

SlovaMožná jste již slyšeli rčení…

„Znalosti = Síla“

V první řadě bych toto tvrzení rád uvedl na pravou míru… Z mé osobní zkušenosti mohu tvrdit, že to není pravda.

Jenom znalosti nestačí. Pokud chcete znalosti, najdete plné knihovny znalostí lidí, kteří dosáhli všeho možného. Můžete se je přečíst… a pravděpodobně se nic nestane.

Ten rozdíl mezi lidmi, kteří úspěchu opravdu dosáhli, a ostatními spočívá v aplikaci znalostí v praxi.

Takže správně by to tvrzení mělo znít…

„Aplikované použití znalostí = Síla“

Možná znáte pořad Den D (vysílali ho na ČT1). Byla tam skupina podnikatelů, investorů, a lidé, kteří chtěli něco dokázat, jim mohli prezentovat svůj nápad a požádat je o investici, rady a kontakty.

Mezi první otázky, na které se investoři ptali, patří, zda ten nápad již mají vyzkoušen v praxi. Zda existuje prototyp. Zda si udělali průzkum trhu. Zda již oslovili potencionální velké zákazníky.

Pokud jim někdo řekl, že je to jenom nápad a on jim chce prodat svůj nápad, tak rychle skončil. Nápadů má každý plno, ale pro dosažení skutečného úspěchu je potřebné nápady realizovat.

Proto použijte těchto sedm klíčových principů úspěchu, abyste vaše nápady mohli úspěšně realizovat. Můžete mít peněz, slávy a úspěchu kolik chcete, ale jenom v případě, že budete poskytovat hodnotné a žádané produkty a služby velkému počtu zákazníků. Pokud nemáte co nabídnout, úspěchu se nedočkáte.

Pokud Vás to zaujalo, objednejte si celou eknihu Sedm klíčových principů úspěchu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..